Filtrele
GÖrünümü Değiştir:
-32%
Hızlı Bakış

Karakovan Petek Balı

(0)
150,00TL 220,00TL

Karakovan Petek BalıEn temel özelliği olarak tamamen doğal ve tamamen doğal bir şekilde üretilmekte olan karakovan balı oldukça faydalı bir gıdadır. Tamamen ilkel kütükler kullanılarak yapılan bu karakovan balı, bal mumu ve petek eklenmeden üretilmektedir. Dışarıdan eklenmekte olan bal mumunu ve peteği arılar tamamen kendileri yapmaktadırlar. İ..

Hızlı Bakış

Karakovan Süzme Bal

(0)
120,00TL

Karakovan Süzme BalEn temel özelliği olarak tamamen doğal ve tamamen doğal bir şekilde üretilmekte olan karakovan balı oldukça faydalı bir gıdadır. Tamamen ilkel kütükler kullanılarak yapılan bu karakovan balı, bal mumu ve petek eklenmeden üretilmektedir. Dışarıdan eklenmekte olan bal mumunu ve peteği arılar tamamen kendileri yapmaktadırl..

-25%
Hızlı Bakış

Petek Çiçek Balı

(0)
90,00TL 120,00TL

Petek Çiçek BalıBal arıları tarafından yapılan bal, insanoğlunun yaşamı boyunca hep değerli bir besin maddesi olmuştur. Arılar tarafından, çiçeklerden ve bitkilerin canlı kalmış taraflarından alınan öz tatlarını dilleriyle toplayıp, vücutlarında bulunan ve hiçbir şekilde eşi benzeri olmayan o özel maddeler ile işlenip üretilir. Bal, iyi olgunlaştığ..

Hızlı Bakış

Süzme Çiçek Balı

(0)
50,00TL

Süzme Çiçek Balı Nedir?Bal, bitki nektarlarının ve bitki emici böceklerin salgılarının bal arısı tarafından toplanıp kendi özleriyle birleştirmesiyle değişikliğe uğrattığı doğal arı ürünüdür. Bal çeşitleri balın oluştuğu nektar kaynağına ve pazara sunuluş açısından farklı çeşitlere sahiptir. Ballar üretim şekline göre dünyanın her yerinde far..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)