Filtrele
GÖrünümü Değiştir:
Hızlı Bakış

Günlük Süt

(0)
5,00TL

Günlük Sütinek sütü, manda sütü, keçi sütü, koyun sütü olarak çeşitlendirilebilmektedir. İnsanoğlu için çok önemli bir besin kaynağı olmasıyla bilinmektedir. Sütten elde edilen ürünler oldukça besleyicidir. Süt 40 derecenin üzerinde ısıtılmaz ya da benzeri herhangi bir ısıl işlem görmez ise çiğ süt olarak adlandırılır. Bizlerin günlük süt olara..

-15%
Hızlı Bakış

Köy Eriştesi

(0)
17,00TL 20,00TL

Köy EriştesiKesme köy eriştesi geleneksel lezzetlerimizden biridir. Un, yumurta, süt ile yoğrulan hamur kalınca bir yufka olarak açılır. Yufkalar saçta hafif pişirilir ve ince ince kesilir. Bazen de ince şeritler halinde kesildikten sonra kurutulan erişteler, sofralarımızda her gün değişik biçimlerde yer alır. Bir gün yeşil mercimekle çorba olurken..

Hızlı Bakış

Köy Yumurtası

(0)
1,00TL

Köy Yumurtası İle Sağlıklı ve Doğal Beslenmek için...Yumurtanın faydaları saymakla bitmez en doğal protein kaynaklarının başında gelir. Uzmanların tavsiye ettiği yumurtalar genellikle gezen tavuk yumurtasıdır. Doğada serbest halde gezerek bitki, tohum gibi doğal yemlerle beslenen hayvanlardan elde edilir.Gezen tavuk yumurtası, standart yumurtaya or..

-8%
Hızlı Bakış

Koyun Tereyağı

(2)
55,00TL 60,00TL

KOYUN TEREYAĞI                               İnsan yaşamı boyunca zeytinyağı kadar eski olan yağlardan biriside tereyağıdır. Tereyağının keşfedilmesi tamamen tesadüf eseri olduğu düşünülmektedir. Sü..

Hızlı Bakış

Van Taze Otlu Peynir

(0)
30,00TL

 VAN TAZE OTLU PEYNİRİ                                 1)Van taze otlu Peyniri içinde bulunan heliz, sirmo, yabani kekik, yabani sarmısak , kenger ve 25 farklı ot çeşidiyle, kattığı lezzet dışında peynirin besin değerini artırmaktadır.OTLU VAN PEYNİRİTaze..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)