Filtrele
GÖrünümü Değiştir:
-32%
Hızlı Bakış

Karakovan Petek Balı

(0)
150,00TL 220,00TL

Karakovan Petek BalıEn temel özelliği olarak tamamen doğal ve tamamen doğal bir şekilde üretilmekte olan karakovan balı oldukça faydalı bir gıdadır. Tamamen ilkel kütükler kullanılarak yapılan bu karakovan balı, bal mumu ve petek eklenmeden üretilmektedir. Dışarıdan eklenmekte olan bal mumunu ve peteği arılar tamamen kendileri yapmaktadırlar. İ..

Hızlı Bakış

Karakovan Süzme Bal

(0)
120,00TL

Karakovan Süzme BalEn temel özelliği olarak tamamen doğal ve tamamen doğal bir şekilde üretilmekte olan karakovan balı oldukça faydalı bir gıdadır. Tamamen ilkel kütükler kullanılarak yapılan bu karakovan balı, bal mumu ve petek eklenmeden üretilmektedir. Dışarıdan eklenmekte olan bal mumunu ve peteği arılar tamamen kendileri yapmaktadırl..

Hızlı Bakış

Organik Arı Sütü

(0)
100,00TL

Arı SütüArı sütü, Allah’ın bize bahşettiği besinler arasında besin değeri en yüksek olanıdır. Kraliçe arıyı beslemek işçi arılar için sorgusuz bir görevdir. Bu yüzden arılar, salgı bezlerinden salgıladıkları çok özel bir maddedir. Keskin kokulu ve ekşi bir tada sahiptir. Üçte ikisi su kalan kısımları da protein ve şeker ağırlıklı bir içeriğe sahipt..

-25%
Hızlı Bakış

Petek Çiçek Balı

(0)
90,00TL 120,00TL

Petek Çiçek BalıBal arıları tarafından yapılan bal, insanoğlunun yaşamı boyunca hep değerli bir besin maddesi olmuştur. Arılar tarafından, çiçeklerden ve bitkilerin canlı kalmış taraflarından alınan öz tatlarını dilleriyle toplayıp, vücutlarında bulunan ve hiçbir şekilde eşi benzeri olmayan o özel maddeler ile işlenip üretilir. Bal, iyi olgunlaştığ..

-5%
Hızlı Bakış

Polen

(0)
190,00TL 200,00TL

Polen nedir ve faydaları nelerdir? Arı poleninin sağlığa olan mucizevi faydaları ve yararlarıArı poleni, çok eski tarihlerden bu yana kullanılan besin takviyesi olarak öne çıkmaktadır. Öyle ki, içerdikleri ile oldukça önemli bir takviye olan polenin faydaları da saymakla bitmez. Halk arasında tam bir şifa kaynağı olarak değerlendirile..

Hızlı Bakış

Van Otlu Peyniri 10kg

(0)
450,00TL

Van Otlu Peyniri özellikleri   Özel Bir Lezzet Otlu peynir; tadı, aroması ve üretim kalitesiyle Van’la özdeşleşmiştir. Koyun sütü üretiminin artması ve birçok otun bahar aylarında yetişmesi nedeniyle bahar aylarında üretilir. Otlu peynire 25 değişik ot katılabilmektedir. Bunlardan başlıcaları: Sirmo, mendi, heliz, yabani nane ve kekiktir. Ot v..

Hızlı Bakış

Van Otlu Peyniri 5kg

(0)
225,00TL

Van Otlu Peyniri Hakkında Van'a özgü bir lezzet olan Van Otlu Peynir aroması, tadı ve içerisindeki çeşitli otlarla diğer peynirlerden ayrılmaktadır. İçerisinde nane, sirmo, mendi, heliz, kekik ve daha pek çok çeşit ot bulunabilir, bu otlar yüksek besin değerleri sayesinde vücudumuza fayda sağlar. Koyunlardan elde edilen süt çeşitli işlemlerden..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)