TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI:

1. Satın alınan organik ürünler https://vanotlupeyniri.com üzerinde bildirilen adresten kargolanır. Alıcı bu organik ürünleri satın aldığında, ve ürün alıcıya ulaştığı an geri iadesi bulunmamaktadır.
2. https://vanotlupeyniri.com dan satın alınan organik ürünler için kargo teslimatı yapıldığında ürünün bozulma ihtimali yüksek olduğundan iadesi mümkün olmamaktadır.

3. Ürünlerimiz kalite garantili olduğundan ve vakumlu olarak kargolandığından bozulma tehlikesi sıfırdır bu duruma istinaden kesinlikle ürünlerimizin iadesi yoktur. Daha fazla detaylı bilgi için destek@vanotlupeyniri.com adresi ve Göl Şarküteri firma telefonlarından iletişime geçilebilir.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:

1. ALICI’nın üzerine ürün satışı yapıldıktan sonra kargolandığı an cayma hakkı bulunmamaktadır.
2. Cayma hakkı kullanmak istediği zaman ürün kargolanmadan bildirmek zorundadır. Bildirimi yapılmayan iadeler kargolandığını an cayma hakkı iptal olur.

3. alıcı ürün ödemesini yaptıktan sonra ürün hazırlanıyor aşamasında cayma hakkını kullanabilir. Hazırlanıyor aşaması ve kargolama aşaması tamamlandıktan sonra alıcının cayma hakkı kullanması söz konusu değildir.