Filtrele
GÖrünümü Değiştir:
Hızlı Bakış

Ahmedi Çay

(0)
50,00TL

Ahmedi Kaçak ÇayTürkiye denilince akla gelen ilk gelen içeceklerden biri çay olmaktadır. Çayın bu kadar çok sevildiği ve tüketildiği bir ülkede çay  üretimi konusunda da bir sıkıntı bulunmamaktadır. Buna rağmen Rize çayı olarak bildiğimiz ve Türkiyede üretilen  normal çayın, kaçak çaya oranla daha az beğenildiği biliniyor. Kaçak çay, S..

Hızlı Bakış

Ahmedi Orjinal Dökme Çay

(0)
75,00TL

Ahmedi Kaçak ÇayTürkiye denilince akla gelen ilk gelen içeceklerden biri çay olmaktadır. Çayın bu kadar çok sevildiği ve tüketildiği bir ülkede çay  üretimi konusunda da bir sıkıntı bulunmamaktadır. Buna rağmen Rize çayı olarak bildiğimiz ve Türkiyede üretilen  normal çayın, kaçak çaya oranla daha az beğenildiği biliniyor. Kaçak çay, Suri..

Hızlı Bakış

Ayva Reçeli

(0)
15,00TL

Ayva Reçelinin Aslında Reçelinin değil içindeki bitki ve meyvelerin faydaları vardır reçel şekerli oluşu ile kana kolay karışarak enerji verir.Ayva Reçelinin Faydaları:Ayva reçeli, doktorların özellikle tüberküloz hastalığında önerdiği çok şifalı bir besindir. Ayva pişirilerek yendiğinde çok daha faydalı bir besindir. Ayvanın yazdığımız tüm şifalar..

Hızlı Bakış

Çeçil Peyniri

(0)
40,00TL

İneklerimizin Sütünden Taze, Nefis Çeçil Peyniriİneklerimizin taze sütüyle nefis Çeçil Peyniri hazırladık. Geleneksel yöntemlerle ve katkısız. Hiçbir koruyucu madde kullanmadan, süt kokusu üzerinde, tadı ve kıvamı tam yerindedir peynirlerimizin. Çeçil peynirimizi de vakumlayıp size gönderiyoruz. Taze taze tüketin, çocuklarınızla, ailenizle kahvaltı..

Hızlı Bakış

Ceviz Reçeli

(0)
30,00TL

Ceviz ReçeliCeviz reçeli, ham halde toplanmış cevizlerden yapılan, ancak yapımı inanılmaz zor ve meşakkatli olan bir reçeldir. Belki de bu reçeli özel kılan da bu uğraştırıcı hali. Mayıs aylarında henüz cevizler olgunlaşmamış olur. Yani bu reçeli yapmanın tam zamanıdır. Ceviz Reçeli Malzemesi ve TarifiCeviz reçeli için 1 kilo ham ceviz, 1 su ba..

Hızlı Bakış

Do Ghazal Kaçak Çay

(0)
45,00TL

Do Ghazal Kaçak ÇayTürkiye denilince akla gelen ilk gelen içeceklerden biri çay olmaktadır. Çayın bu kadar çok sevildiği ve tüketildiği bir ülkede çay  üretimi konusunda da bir sıkıntı bulunmamaktadır. Buna rağmen Rize çayı olarak bildiğimiz ve Türkiyede üretilen  normal çayın, kaçak çaya oranla daha az beğenildiği biliniyor. Kaçak çay, S..

Hızlı Bakış

Domates Reçeli

(0)
15,00TL

Vana İline özel domateslerinden yapılan bu reçel, Türkiyenin yerel tariflerine uygun olarak yapılmaktadır.Duyanları şaşırtan bu reçeli denediğinizde bambaşka, damakta etkileyici bir tat bırakan bu reçel ile karşılaşacaksınız!..

Hızlı Bakış

Eski Kars Kaşarı

(0)
45,00TL

Eski Kars Kaşarı              Eski Kars Kaşarının Anavatanı İsviçre olan ve adını İsviçre’nin Gruyere kasabasından alan sarı renkli, tuzlu, sert, yağlı ve delikli bir peynir çeşididir. Türkiye’de en iyi gravyer peyniri, Kars yöresinde yapılan ve Kars Kaşarı olarak bilinen peynirdir. 1878-1918 y..

-8%
Hızlı Bakış

Ev Yapımı Sucuk

(0)
55,00TL 60,00TL

Ev Yapımı Sucuk Ev yapımı sucuk; büyükbaş hayvanlar kesildikten ve parça etler alındıktan sonra kalan, kemiklere yapışık kalan ufak parçaları değerlendirmenin ve saklamanın pek güzel bir yolu.Hatta bu sebepten köylerde kurban kesildikten sonraki gün sucuk yapılır ki, 500-600 kilo hayvandan çıkan et idareli bir şekilde kullanılabilsin.Sucuğun matem..

Hızlı Bakış

Ezine Peyniri

(0)
45,00TL

Ezine peyniri Kaz Dağlarının Kuzey ve Batı kesimlerinde yer alan Çanakkale İli Ezine, Bayramiç ve Ayvacık ilçelerinin tamamı ile Çan ve Merkez ilçeye bağlı bazı köyleri kapsayan yörede üretilmektedir. Ezine peyniri, belirtilen bu coğrafyanın doğal bitki örtüsü ve su kaynaklarıyla beslenen keçi, koyun ve ineklerden elde edilen sütlerin mevsime göre ..

Hızlı Bakış

Günlük Süt

(0)
5,00TL

Günlük Sütinek sütü, manda sütü, keçi sütü, koyun sütü olarak çeşitlendirilebilmektedir. İnsanoğlu için çok önemli bir besin kaynağı olmasıyla bilinmektedir. Sütten elde edilen ürünler oldukça besleyicidir. Süt 40 derecenin üzerinde ısıtılmaz ya da benzeri herhangi bir ısıl işlem görmez ise çiğ süt olarak adlandırılır. Bizlerin günlük süt olara..

Hızlı Bakış

İnek Tereyağı

(0)
50,00TL

İNEK TEREYAĞI                               İnsan yaşamı boyunca zeytinyağı kadar eski olan yağlardan biriside tereyağıdır. Tereyağının keşfedilmesi tamamen tesadüf eseri olduğu düşünülmektedir. Süt..

-32%
Hızlı Bakış

Karakovan Petek Balı

(0)
150,00TL 220,00TL

Karakovan Petek BalıEn temel özelliği olarak tamamen doğal ve tamamen doğal bir şekilde üretilmekte olan karakovan balı oldukça faydalı bir gıdadır. Tamamen ilkel kütükler kullanılarak yapılan bu karakovan balı, bal mumu ve petek eklenmeden üretilmektedir. Dışarıdan eklenmekte olan bal mumunu ve peteği arılar tamamen kendileri yapmaktadırlar. İ..

Hızlı Bakış

Karakovan Süzme Bal

(0)
120,00TL

Karakovan Süzme BalEn temel özelliği olarak tamamen doğal ve tamamen doğal bir şekilde üretilmekte olan karakovan balı oldukça faydalı bir gıdadır. Tamamen ilkel kütükler kullanılarak yapılan bu karakovan balı, bal mumu ve petek eklenmeden üretilmektedir. Dışarıdan eklenmekte olan bal mumunu ve peteği arılar tamamen kendileri yapmaktadırl..

Hızlı Bakış

Kavut

(0)
9,00TL

Kavut                Van ilimizin meşhur lezzetlerinden biri kavuttur. Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından kavut yakın zamanda onaylanarak Van ilimiz adına tescillenmiş bir lezzettir. Kavrulmuş buğdayın kızgın tereyağı ile buluşması ile oluşan kavut, Van Ticaret ve Sa..

Hızlı Bakış

Köy Yumurtası

(0)
1,00TL

Köy Yumurtası İle Sağlıklı ve Doğal Beslenmek için...Yumurtanın faydaları saymakla bitmez en doğal protein kaynaklarının başında gelir. Uzmanların tavsiye ettiği yumurtalar genellikle gezen tavuk yumurtasıdır. Doğada serbest halde gezerek bitki, tohum gibi doğal yemlerle beslenen hayvanlardan elde edilir.Gezen tavuk yumurtası, standart yumurtaya or..

-8%
Hızlı Bakış

Koyun Tereyağı

(2)
55,00TL 60,00TL

KOYUN TEREYAĞI                               İnsan yaşamı boyunca zeytinyağı kadar eski olan yağlardan biriside tereyağıdır. Tereyağının keşfedilmesi tamamen tesadüf eseri olduğu düşünülmektedir. Sü..

Hızlı Bakış

Küp Peyniri

(0)
50,00TL

Küp peyniri, İç Anadolu Bölgesi ve Doğu Anadolu bölgesinde, hemen hemen tüm illerde geleneksel olarak üretilen bir Peynir türü. Bir kısım bölgelerde çömlek peyniri adıyla bilinir.Genellikle toprak küplere veya plastik bidonlar içerisine yağlı peynirin bol tuzlanarak ve sıkıştırılarak doldurulur.Tercihen peynire katılan çörek otu hoş ..

Hızlı Bakış

Lavaş Ekmek

(0)
1,00TL

Lavaş EkmekLavaş ekmek, içerisinde tuz, şeker, yaş maya, un ve su bulunan lezzetli bir ekmek çeşididir. Erzurum yöresine ait olduğu söylenen lavaş ekmeği, Türkiye’nin önemli bir lezzetidir. Lavaş ekmeği yufkanın elle ya da oklavayla yuvarlak şekillerle açılmasıyla yapılır. Lavaş tek başına yenebildiği gibi başka yiyeceklerle birlikte tüketildiğ..

-11%
Hızlı Bakış

Manda Tereyağı

(0)
80,00TL 90,00TL

MANDA TEREYAĞI                               İnsan yaşamı boyunca zeytinyağı kadar eski olan yağlardan biriside tereyağıdır. Tereyağının keşfedilmesi tamamen tesadüf eseri olduğu düşünülmektedir. Sü..

Hızlı Bakış

Organik Yoğurt 1 KG

(0)
5,00TL

ORGANİK YOĞURTOrganik yoğurt Özellikleri nelerdir Sütün eşsiz tadı ve doğal aroma zenginliği ile evlerinizin, çocuklarınızın ve misafirlerinizin vazgeçilmezi olan ürünlerin en tercih edileni ve zevkle tüketilen ürün hizmetlerinin başında gelmektedir. Organik yoğurt el değmemiş, başka hiçbir katkı maddesi olmayan natürel olarak hazırlanan ..

Hızlı Bakış

Organik Yoğurt 4 KG

(0)
20,00TL

ORGANİK YOĞURTOrganik yoğurt Özellikleri nelerdir Sütün eşsiz tadı ve doğal aroma zenginliği ile evlerinizin, çocuklarınızın ve misafirlerinizin vazgeçilmezi olan ürünlerin en tercih edileni ve zevkle tüketilen ürün hizmetlerinin başında gelmektedir. Organik yoğurt el değmemiş, başka hiçbir katkı maddesi olmayan natürel olarak hazırla..

Hızlı Bakış

Otlu Van Peyniri

(1)
45,00TL

OTLU VAN PEYNİRİ  Otlu Van Peyniri Yapımı Van ve çevresindeki bölgelere özel olan Van Otlu Peyniri çok uzun yıllardır yapılan yöresel ve oldukça fazla rağbet gören bir besindir. Van Otlu Peyniri köklü bir yapıya sahip olmakla beraber yapım yılı hakkında kimse bir şey bilmemektedir. Oldukça özel ve farklı bir lezzet olan bu peynir ger..

Hızlı Bakış

Otsuz Van Peyniri

(0)
30,00TL

OTSUZ VAN PEYNİRİYapımı Van ve çevresindeki bölgelere özel olan Otsuz Van Peyniri çok uzun yıllardır yapılan yöresel ve oldukça fazla rağbet gören bir besindir. Otsuz Van Peyniri köklü bir yapıya sahip olmakla beraber yapım yılı hakkında kimse birşey bilmemektedir. Oldukça özel ve farklı bir lezzet olan bu peynir gerek tadı, gerek rengi, ve ger..

-25%
Hızlı Bakış

Petek Çiçek Balı

(0)
90,00TL 120,00TL

Petek Çiçek BalıBal arıları tarafından yapılan bal, insanoğlunun yaşamı boyunca hep değerli bir besin maddesi olmuştur. Arılar tarafından, çiçeklerden ve bitkilerin canlı kalmış taraflarından alınan öz tatlarını dilleriyle toplayıp, vücutlarında bulunan ve hiçbir şekilde eşi benzeri olmayan o özel maddeler ile işlenip üretilir. Bal, iyi olgunlaştığ..

Hızlı Bakış

Süzme Çiçek Balı

(0)
50,00TL

Süzme Çiçek Balı Nedir?Bal, bitki nektarlarının ve bitki emici böceklerin salgılarının bal arısı tarafından toplanıp kendi özleriyle birleştirmesiyle değişikliğe uğrattığı doğal arı ürünüdür. Bal çeşitleri balın oluştuğu nektar kaynağına ve pazara sunuluş açısından farklı çeşitlere sahiptir. Ballar üretim şekline göre dünyanın her yerinde far..

Hızlı Bakış

Tandır Ekmeği

(0)
2,00TL

Tandır ekmeği Asırların taşıdığı gelenek: Asırlardır süren tandırda ekmek pişirme geleneği, Doğu ve Güneydoğu genelinde hâlâ sofra kültüründeki yerini muhafaza ediyor.Bölgede yaygın olarak devam eden tandırda ekmek pişirme geleneği, özellikle sofra kültürünün vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.Kürtlerin, Fasların, Arapların, Azerilerin genel ..

Hızlı Bakış

Trabzon Tereyağı

(0)
45,00TL

Trabzon TereyağıSon dönemde doğallığı, organikliği ve sağlığı arar olduk. Yediklerimizle o kadar çok oynanıyor ki her yiyeceğe şüpheyle yaklaşıyoruz. Yağlarda kalp ve damarlarımız için çok önemlidir. Bu sebeple yararlı ve sağlıklı yağları bulmaya, kullanmaya çalışıyoruz. Haliyle bu talep sağlıklı yağların tüketiminin artmasına sebep oldu. Sağl..

Hızlı Bakış

Tulum Peyniri

(0)
45,00TL

Tulum Peyniri, Çoğunlukla dağlık, kırsal yörelerde köylü ve çiftçi aileleri tarafından iç tüketime yönelik üretilen ,‘yöresel kahvaltılık’ larımızın yıldızlarındandır. Peynir cenneti Anadolu’da birbirinden lezzetli çeşitleri var…Tulum peynirinde, Erzincan, Erzurum ve Orta Anadolu’yu Akdeniz’e bağlayan Toros yaylalarının deri tulumları öne çıkıyor.—..

Hızlı Bakış

Van Çöreği

(1)
2,00TL

Van ÇöreğiÇörek bizim çok sevdiğimiz ve yemek falan olmadığı zaman çayın yanında çaya eşlik ettirdiğimiz lezzetlerin başında gelir. Bu çörek adını yapılış usulü olan Van’dan almaktadır. Van çöreği yapımı biraz zahmetli belki ama hem tadı hem bereketiyle buna değer. Bir kere yapın ve uzun süre kalsın çünkü bu çörek bayatlamıyor.Van Çöreği ..

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 33 (2 Sayfa)