Filtrele
GÖrünümü Değiştir:
Hızlı Bakış

Otlu Van Peyniri

(1)
45,00TL

OTLU VAN PEYNİRİ  Otlu Van Peyniri Yapımı Van ve çevresindeki bölgelere özel olan Van Otlu Peyniri çok uzun yıllardır yapılan yöresel ve oldukça fazla rağbet gören bir besindir. Van Otlu Peyniri köklü bir yapıya sahip olmakla beraber yapım yılı hakkında kimse bir şey bilmemektedir. Oldukça özel ve farklı bir lezzet olan bu peynir ger..

Hızlı Bakış

Van Otlu Peyniri 10kg

(0)
450,00TL

Van Otlu Peyniri özellikleri   Özel Bir Lezzet Otlu peynir; tadı, aroması ve üretim kalitesiyle Van’la özdeşleşmiştir. Koyun sütü üretiminin artması ve birçok otun bahar aylarında yetişmesi nedeniyle bahar aylarında üretilir. Otlu peynire 25 değişik ot katılabilmektedir. Bunlardan başlıcaları: Sirmo, mendi, heliz, yabani nane ve kekiktir. Ot v..

Hızlı Bakış

Van Otlu Peyniri 5kg

(0)
225,00TL

Van Otlu Peyniri Hakkında Van'a özgü bir lezzet olan Van Otlu Peynir aroması, tadı ve içerisindeki çeşitli otlarla diğer peynirlerden ayrılmaktadır. İçerisinde nane, sirmo, mendi, heliz, kekik ve daha pek çok çeşit ot bulunabilir, bu otlar yüksek besin değerleri sayesinde vücudumuza fayda sağlar. Koyunlardan elde edilen süt çeşitli işlemlerden..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)