Van Otlu Peynir - Kurumsal

 

GÖL Şarküteri, 1996 yılında  Maruf Güler  tarafından Van Peynirciler Çarşısında kuruldu. İkinci kuşak Kutbettin GÜLER  tarafından hizmet ve kaliteden ödün vermeden, sürekli yenilenip genişletilerek senelerdir işletilmeye devam etmiştir.

2005 yılından itibaren üçüncü kuşak Seyithan GÜLER tarafından yönetilmektedir, dededen toruna devam eden başarının bir parçası haline gelmiştir.

 GÖL Şarküteri, güler yüzlü ve girişken kadrosuyla, değişmeyen kalite ve lezzetteki geniş ürün yelpazesiyle, müşterilerle kurduğu güvene dayalı olumlu ilişkiler ile kuşaktan kuşağa tam bir aile şirketi olmayı başarmıştır.

GÖL Şarküteri müşterilerine en kaliteli ve özenle seçilmiş ürünler sunma hedefiyle yola çıkarak bugünlere gelmiştir.

Kahvaltılık ürünleri, organik ürünler, ve şarküteri ürünlerinde son derece iddialı olan Göl Şarküteri kuruyemiş ve baharatlarıyla da aynı lezzet, hizmet ve sağlığı bir arada müşterilerine garanti etmektedir.

Evlere ve işyerlerine de servis yapan Göl Şarküteri, ilk günkü kalitesinden ödün vermeden özel lezzetlerini müşterileriyle paylaşmaya ve seneler boyu aynı geleneği sürdürmek amacıyla Van Peynirciler Çarşı' sındaki adresinde ve https://vanotlupeyniri.com online satış mağazasında sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

 VİZYONUMUZ

şteri memnuniyeti yaratan hizmetlerimizle, sevilen; müşterilerimizin isteklerini dikkate alarak yenilenen ürün çeşitlerimizle beğenilen, taze ürün grubumuzla, özellikle Van Kahvaltı ürünleri, şarküteri,ve otlu peynir ürünleri reyonlarımızda ki ürünlerimizin lezzetiyle; tüm ürünlerimizin kalitesi ve adil fiyat politikasıyla farklılaşan; Van'da Bulunduğumuz Peynirciler Çarşısında, Güvenilerek Tercih Edilen İlk Marka Olmak

MİSYONUMUZ

Vizyonumuzu gerçekleştirmek için; çalışanlarımızın işinde uzmanlaşmasını, doğru ve etkili iletişimle hizmet vermelerini, kurum standartlarıyla iş yapmalarını sağlamak. Göl Şarküteri olarak, kendi profesyonellerimizi yetiştirmek ve geliştirmek. Çalışanlarıyla, müşterileriyle ve tedarikçileriyle, kamu oyuna karşı dürüst ve şeffaf iletişimini ve irtibatını korumak ve güçlendirmek.

GÜVEN İLKELERİMİZ

* Ürünlerimiz güveniyoruz; çünkü %100 Organik

* Hizmet kalitemize güveniyoruz; çünkü komşuluk vazifemiz.

* Ekibimize güveniyoruz; çünkü sizleri onlara emanet ediyoruz.

* Müşterilerimize güveniyoruz; çünkü 23 yıldır birlikteyiz.

* Kendimize güveniyoruz; çünkü her zaman en tazesini sunuyoruz.

* Fiyatlarımıza güveniyoruz; çünkü komşumuzu düşünüyoruz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR